Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Zabieg prosty oraz sprawdzony – mezoterapia

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednak wykreowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat później. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach zdrowotnych, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny czynników odżywczych oraz stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za pomocą niesłychanie cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest chętnie przez osoby pragnące zredukować zmarszczki i ogólnie poprawić, odmłodzić swoją cerę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całościowego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm. Mezoterapia uważana jest w związku z tym za terapię bezpieczną oraz bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu potrzebne jest niemniej jednak poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza doktor. W jaki sposób na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prostolinijne zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi lub stymulującymi świadczy rodzaj iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednakże pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Gdy rozpocznie on funkcjonować substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezwykle cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top