Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Wygląd łysiczki lancetowatej opisany na stronie GoldenTeacher

Główne informacje na temat łysiczki lancetowatej podane są na witrynie GoldenTeacher. Jest to jeden z 3 typów grzybów, jakie można znaleźć, jakie mają w składzie psylocybinę. Zawiera on także sporą ilość tej substancji. O tym, jak łysiczka lancetowata wygląda doświadczonych użytkowników grzybów psylocybinowych nie ma potrzeby poinformować, aczkolwiek kiedy ktokolwiek chciałby dopiero się tego dowiadywać, to z podanej strony internetowej bez wątpienia musi korzystać. Przede wszystkim z artykułu na prezentowanej witrynie można dowiadywać się, jaki jest wygląd kapelusza.

Może zmienić on posiadane ubarwienie z uwagi na pojawiającą się wilgoć. W takiej sytuacji może być on brązowy, ciemnooliwkowy albo szarawobrązowy. Jeżeli jest z kolei sucho to kapelusz jest gładki, biały, w kolorze żółtym lub w kolorze żółtobrązowym. Średnica kapelusza łysiczki lancetowatej ma od pół do półtora centymetra, wysokość to od 1 do 2 centymetrów. Kapelusz może mieć przeróżne kształty. Zwykle jest natomiast stożkowaty, dzwonkowaty lub zaostrzony jak lanca.

Na górze kapelusza znajduje się charakterystyczny guzik. Kapelusze gładsze w zakresie tego gatunku można znaleźć nad wyraz rzadko. Starsze owocniki mogą mieć pomarszczone brzegi. Blaszki kapelusza są rozmieszczone rzadziej, posiadają sporą szerokość oraz zwykle są nieco przerośnięte i solidnie przyrośnięte do trzonu. Ich kolor prędko się zmienia, od intensywnej czerwieni po czerń. Obeznając się z tym opisem bardzo prędko można będzie wnioskować, jak wygląda prezentowany grzyb.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top