Close

Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką prowadzi profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do realizacji, ponieważ ekspert ten posiada niemałe doświadczenie w onkogenetyce i stale dokształca się w tym zakresie. Kiedy wobec tego jedynie endokrynolog olsztyn znajdzie wskazania do przeprowadzenia badania, to można spodziewać się, iż zajmie się tym. Placówka świadczy wobec tego świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnostyki i leczenia chorób układu endokrynnego.

Diagnozowanie i leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to ważne, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem licznych chorób. Endokrynolog po szczegółowej konsultacji zleci pakiet badań z wykorzystaniem jakich można liczyć na trafną diagnozę. Kiedy okaże się to potrzebne, zlecone będą także badania genetyczne dla par które zmagają się z bezpłodnością albo dla osób które pozostają w obrębie ryzyka zachorowania na raka.

Konsultacja genetyczna przeprowadzona będzie również po uzyskaniu wyników badań. W takiej sytuacji ekspert podejmie decyzję co do dalszego leczenia. Specjalista współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie może zlecać kompletny zestaw badań genetycznych. Dokładne testy bazują na osiągnięciach zagranicznych. Kiedy znalezione będzie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności zabezpieczające przed chorobą albo pozwalające je leczyć.

Można także otoczyć wsparciem lekarskim pociechy pacjenta, pozostające w obrębie ryzyka. Inne spotkania dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby wpisać się na wizytę wystarczy zadzwonić na numer telefonu wskazany na witrynie.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top