Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są duże, czyli właściciele takich pupili chętnie kupią taki produkt. Tym bardziej, iż jest naturalny i nie wywołuje alergii. Podłoże to przeznaczone jest do klatek a także akwariów również dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dostosowana jest w ten sposób, żeby stała się odpowiednio miękka dla wrażliwych nóżek.

Taka ściółka dla chomika wykonana została z w pełni naturalnego materiału, czyli z resztek po obrobieniu nasion lnu a także włókna lnianego. W trakcie wyprodukowania ściółki nie używano sztucznych substancji konserwujących. Ściółka ta była też wielokrotnie odpylona, aby nie wywoływać u gryzoni trudności ze strony układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, wobec czego zwierzak zawsze będzie mieć suche podłoże pod nóżkami. Podłoże to maskuje też nieprzyjemne zapachy, czego można dowiedzieć się z opisu umieszczonego pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się równocześnie z poleceniami osób, które już kupiły ten wyrób i go polecają. Jeżeli zwierzątko miało w przeszłości symptomy alergii albo aktualnie się z nimi boryka, to prezentowana ściółka jest dla niego faktycznie rekomendowana. Ściółka zapakowana jest w proekologiczny, zrobiony z papieru worek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym walorem. Szczegółowy sposób zastosowania podany jest na witrynie www. Kupujący dowiedzą się także, co mogą zrobić z zużytym już podłożem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane posty
Dom, Ogród

Czy warto zajmować się samemu usuwaniem insektów w domu

Nawet dbanie o wysoką czystość w wielu przypadkach nie uchroni przed pojawieniem się w domu…
Czytaj więcej
Dom, Ogród

Meble drewniane - czemu cieszą się popularnością

Aktualnie na rynku jest dostępny bardzo duży wybór najróżniejszych rodzajów mebli.
Czytaj więcej
Dom, Ogród

Biurko z regulowanym blatem - dlaczego warto takie wybrać

Praca siedząca będzie się przeważnie wiązać z tym, że się przy niej siedzi przy biurku.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz