Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Wtryskiwacze po regeneracji – kiedy opłaca się kupować

Posiadacze aut z wysokoprężnymi silnikami często muszą się mierzyć z wieloma kosztownymi usterkami. Dość często na przykład się w nich psują koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawę w zależności od marki trzeba przeznaczyć od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Podobnie sytuacja wygląda ze wtryskiwaczami, jakie również w niektórych silnikach potrafią narobić wiele problemów. Producenci silników oceniają przeważnie ich wytrzymałość między 150 a 250 tysięcy kilometrów, i po takim dystansie często mogą zacząć szwankować.

Objawia się to mniejszą mocą silnika i jego nierówną pracą, dlatego też jeśli się zauważy takie rzeczy, albo co gorsza jeśli zaświeci się kontrolka, to jak najszybciej trzeba pojechać do warsztatu. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. W związku z tym że dostępne są one jedynie w sieci autoryzowanych serwisów, to właściciele aut muszą się liczyć z wysokimi wydatkami, w przypadku starszych samochodów przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie kupno wtrysków regenerowanych, które można znaleźć w dużo korzystniejszych cenach. Taka regeneracja pozwala na przywrócenie parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc kupić takie wtryskiwacze po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich dokładne oznaczenie, ponieważ nawet w przypadku tego samego modelu silnika wtryskiwacz 0445115035 nie zawsze spasuje do posiadanej jednostki.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top