Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – pożycz kamper

Po kłopotliwym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam pojechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Finanse nie zezwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą przejrzystą ładną Polskę. Jako że wczasy i lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni sugerują, że jest to miejsce już przereklamowane, jakkolwiek ja zawsze wracam tam z wielkim sentymentem – szczególnie, że dzisiaj mamy opcje przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wspólnie ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegoś dowiedzieć oraz zapoznać dużo ciekawych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, bodaj dzisiaj dość popularną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To nasza tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy ujrzeć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Śliczne miejsce i przyciągająca okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top