Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Strona internetowa – jakie są podstawowe etapy

Nawet najprostsza internetowa strona będzie wymagała odpowiedniego zaplanowania, wykonania a potem uruchomienia w sieci. Z tego też powodu jeżeli ktoś będzie planował zrobić taką dla firmy, to powinien wiedzieć, z czego cały proces będzie się składał. Po pierwsze należy znaleźć kogoś, kto wszystkimi pracami się zajmie. Zrobić to można przy wykorzystaniu wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej hasła strona internetowa dostanie się listę linków do przejrzenia. Wykonywanie strony rozpocząć należy od dokładnego określenia oczekiwań i potrzeb.

Wykorzystując te informacje będzie do przygotowania wstępny zarys budowanego serwisu wraz ze wszystkimi funkcjonalnościami. Na takim etapie określa się również zakres niezbędnych prac do wykonania i koszty, jakie wiązać się z tym będą. Jeżeli zapadnie decyzja o kontynuacji prac, to trzeba ustalenia dokładnie spisać, umowa zawierająca zakres prac, termin oraz cenę to kluczowa sprawa o której należy pamiętać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do wykonywania.

Z jednej strony do przygotowania będzie graficzna oprawa, a z drugiej zespół programistów zacznie przygotowywać wszystkie funkcje oraz konfigurować wszystko wstępnie. Ten etap trwa do momentu gdy wszystko nie będzie zaakceptowane przez klienta, a także dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wówczas planować można produkcyjne uruchomienie strony i jej udostępnienie użytkownikom. W wielu przypadkach na tym współpraca się nie kończy, bo strona jest rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top