Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Rzetelna organizacja webinarów oraz różnych spotkań wirtualnych

Wiadomości dla osób które chcą zorganizować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. Ponadto eksperci chętnie się nimi dzielą, kiedy ktoś się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil edukacyjny, informacyjny lub marketingowy. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pomocą nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna webinary organizacja ma miejsce przy zastosowaniu techniki strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmują się reklamy eventu w Internecie, w sposób stuprocentowo dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się też do oddziaływań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest trendy. Sposób promocji będzie w każdej sytuacji przystosowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo funkcji. Z tego względu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a potem korzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisać oraz zobaczyć stricte wtedy, gdy ma się taką chęć. Jest to na przykład korzystne dla osób, które w danym czasie nie mogły wziąć udziału w spotkaniu online. Pracownicy z PLATINUM MEDIA dbają o to, aby konkretny event został świetnie odebrany i służył promowaniu marki zleceniodawcy. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top