Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Profesjonalna depilacja laserowa wykonywana w klinice urody Mona Lisa

Wyspecjalizowana depilacja z użyciem laseru wykonana w salonie urody Mona Lisa pozwala na szybkie i nie wywołujące bólu pozbywanie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to możliwe, bo do zabiegu wykorzystywany jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla skóry. Gwarantuje szybką likwidację zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Z uwagi na to, że moc lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność zabiegu jest efektem tego, iż czas trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia tkanki skórnej jest bezzwłocznie schładzana, na co ma wpływ specjalny system schłodzenia ChillTip. Natomiast, za bezzwłoczne wykonanie zabiegu będzie odpowiadać opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Zabiegi wykonuje doświadczony team, a więc klientki i pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają podstawy do obawiania się, iż cokolwiek mogłoby zostać wykonane nieprawidłowo. Na witrynie salonu opublikowany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w czasie zabiegu po części wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, zawierających grupę pigmentów. Zmiana tego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosków biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast niszczy mieszki włosowe i doprowadza do trwałej straty włosów. Przed depilacją klienci informowani są o wskazaniach oraz ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top