Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Jakim sposobem odkryć porządne pole kempingowe?

Przyczepa kempingowa wymaga holowania, wobec tego niebezużyteczne są konkretne wiadomości w tym aspekcie. Holować wolno rozmaite przyczepy, jednakże należy wiedzieć, że ciągnąć wolno tylko oraz wyłącznie taką przyczepę, jakiej masa całościowa jest niższa od masy auta.

Jeżeli gra toczy się o kempingowe, więcej na kampery. Prócz tego przepisy dopuszczają ciągnięcie tak nazywanej przyczepy kempingowej lekkiej, której ciężar nie narusza siedemset pięćdziesiąt kilogramów. Jeśli z kolei dysponujemy wozem terenowym i będziemy pragnęli ciągnąć za sobą ciężką przyczepę, być może będzie potrzebne postaranie się o akcesoryjne uprawnienia do holowania.

Zapoznając się z kwestią holowania, warto także sięgnąć do przepisów technicznych, samochodów i przyczep. W homologacji, a również w każdym dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wskazana maksymalna masa holowanej przyczepy. Też w kodeksie drogowym możemy odszukać parę przepisów, związanych z przyczepami. Pomiędzy każdą przyczepą, a holującym ją autem musi znajdować się połączenie w postaci linki bądź łańcucha.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top