Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Jakie są rodzaje odżywek do rzęs?

Jak już wspomniano w punkcie „Co to są odżywki do rzęs i jak działają?”, odżywki do rzęs można podzielić na dwie grupy, które różnią się nie tylko składem, ale również efektem: Odżywka do rzęs z hormonami. Magicznym słowem jest tutaj „prostaglandyna”. To hormon, który przypadkowo został odkryty w leczeniu jaskry i ma działanie pobudzające wzrost rzęs. Tymczasem syntetycznie wytwarzana pochodna prostaglandyny przyspiesza naturalny wzrost rzęs.

Jednak niektórzy ludzie są na to uczuleni. Rezultatem jest zaczerwienienie oczu i podrażnienie oczu. Ponadto nie wiadomo jeszcze, czy hormon ma niepożądane skutki uboczne na organizm człowieka. Kolejnym minusem odżywek do rzęs z hormonami jest cena. Ponieważ są one zwykle znacznie droższe niż preparaty bez hormonalnych składników aktywnych.

Odżywka do rzęs bez hormonów

Odżywki do rzęs bez hormonów są zazwyczaj pełne substancji odżywczych, pielęgnacyjnych i pobudzających wzrost – po prostu żadnych hormonów. Dlatego przy tych preparatach wzrost rzęs trwa zwykle dłużej. Popularne składniki to odżywki takie jak peptydy, pantenol czy biotyna. Takie substancje wspomagają metabolizm komórek i wzmacniają cebulki włosów, co między innymi zapewnia, że rzęsy nie wypadają tak szybko. kliknij na tę stronę

Oprócz kwasu hialuronowego i witamin w droższych serum często pojawia się tzw. olej z czarnego pręta morskiego. Pochodzący z koralowca olejek nie jest hormonem, ale działa podobnie do prostaglandyny. Jednak chociaż substancję można teraz wytwarzać sztucznie, koralowce są nadal zbierane i masowo zabijane w tym celu.

Jakie są alternatywy dla odżywek do rzęs?

Szukasz alternatywy dla odżywki do rzęs, która wyczaruje również grubsze i dłuższe rzęsy? Istnieją różne alternatywy, które również prowadzą do pożądanego sukcesu. Co powiesz na:Tusz do rzęs i preparaty w duecie: Większość ludzi prawdopodobnie zna tusz do rzęs lub tusz do rzęs. Ale wiele osób nie wie, że istnieją tusze do rzęs, które zawierają rodzaj odżywki do rzęs. W ten sposób rzęsy są pielęgnowane przy każdym makijażu.

Wadą maskary jest to, że efekt WOW rzęs zniknął najpóźniej wieczorem po zmyciu makijażu. Nigdy nie należy też zaniedbywać demakijażu, ponieważ rzęsy wytuszowane łatwo pękają, jeśli w nocy wciskasz je w poduszkę.Sztuczne rzęsy z drogerii: Istnieją całe rzęsy lub pojedyncze kępki rzęs, które można przykleić do własnych rzęs przy odrobinie praktyki.

Mogą być użyte tylko raz i są dostępne w różnych długościach, objętościach i wzorach – również z brokatem lub podobnym. Zdecydowanie należy je zdjąć wieczorem. Ponadto klejenie na początku wymaga wprawy. Alternatywnie istnieją teraz sztuczne rzęsy z maleńkimi magnesami, które można ponownie wykorzystać i znacznie łatwiej je przyczepić.

Sztuczne przedłużanie rzęs od profesjonalisty:

Jeśli lubisz sztuczne rzęsy, ale nie zawsze chcesz je zdejmować wieczorem, możesz przedłużyć rzęsy u kosmetyczki. W zależności od życzeń są one przyklejane w dużych ilościach lub pojedynczo niewidocznie do własnych rzęs.

Wydłużone lub pogrubione w ten sposób rzęsy utrzymują się do momentu wypadnięcia własnych rzęs. Najpóźniej w tym momencie konieczna jest wizyta u kosmetyczki, aby uzupełnić luki. Ponadto nie należy nosić tych przedłużanych rzęs przez dłuższe miesiące, ponieważ często powoduje to wolniejszy i mniej gęsty odrost własnych rzęs. Zaletą sztucznych rzęs jest to, że nie musisz się już martwić o robienie porannego makijażu czy chodzenie na kryty basen lub do sauny. Pod względem kosztów pierwsze przedłużenie rzęs kosztuje około 200 euro.

Przeszczepy rzęs: Tak, w rzeczywistości możliwe jest przeszczepienie włosów pod linię rzęs. Możliwy jest jednak do tego zabieg chirurgiczny, który nie jest bezbolesny. Koszty również są wysokie: za przeszczep trzeba zapłacić co najmniej 1000 euro. Metoda ta przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które utraciły włosy, na przykład w wyniku chemioterapii, ale również znajduje coraz więcej zwolenników wśród osób zdrowych.

Na co powinnam zwrócić uwagę kupując odżywkę do rzęs?

Najpierw wyjaśnij sobie, czy chcesz odżywkę do rzęs z hormonami (prostaglandynami), czy bez. Przed zakupem należy również wziąć pod uwagę następujące punkty:Budżet: Jakie są twoje ramy finansowe? Na odżywkę do rzęs szybko wydasz ponad 100 euro. Ale są już dobre przygotowania do deutlic

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane posty
Moda, Uroda

Skarpetki reklamowe projektowane dla klientów z wielu dyscyplin

Skarpetki z własnym nadrukiem wykonane dla zleceniodawców z różnych dyscyplin produkuje CUSOXS.
Czytaj więcej
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Kompleksowa obsługa prawno-księgowa dla firm w Katowicach

Biuro rachunkowe Katowice – Twoje rozwiązanie księgowe Czy jesteś właścicielem firmy w…
Czytaj więcej
Moda, Uroda

Gdzie można znaleźć pomoc jeśli chodzi o poprawę urody

Uroda to cecha indywidualna, tak samo jak standardy podczas jej oceniania. To, co dla części osób…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz