Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lekkiej konstrukcji stalowej a także wypełnienia z trudnopalnej folii do spawania. Propozycja firmy zawiera stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w 4 opcjach wybarwienia, jakie mają różny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że wytwórca jest zorientowany, że kupujący mogą posiadać przeróżne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w 2 wersjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze mobilne. Ich dokładna charakterystyka opublikowana jest na stronie www. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie ochraniać osoby, które realizują własne zobowiązania zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalistycznej odzieży spawalniczej. Osłona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Oferowane wyjścia spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metalu. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna i zapobiega rozprzestrzenieniu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą decydować się na zamawianie folii wykonanej według spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Comment

Dodaj komentarz

1 Comment
scroll to top