Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Duży wybór nagrobków klasycznych oraz nowocześnie zaprojektowanych

Zakład kamieniarski GRANMAL proponuje wyspecjalizowane projektowanie nagrobków. Propozycja sprzedażowa firmy obejmuje: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce zamawiający mają pokazaną wizualizację danego nagrobka, aby nabrać pewności, czy wybrany projekt spełni ich oczekiwania.

Warto zobaczyć również portfolio z przykładowymi płytami nagrobnymi. Wtedy można przekonać się, iż rzeczywiście jest to firma, jakiej warto zaufać i w której można składać zamówienie, nie obawiając się, że coś będzie zrobione nie tak jak należy.

Ze względu na niemałe doświadczenie pracowników a także na to, że w zakładzie działa nowoczesny park maszynowy, możliwe jest realizowanie wszystkich zleceń, abstrahując od poziomu jego skomplikowania. Kiedy natomiast najpierw zamawiający nie wiedzą, na co się decydować, to mogą skorzystać ze wskazówek kamieniarzy. GRANMAL znany jest głównie z tego, że proponuje autorskie opcje pod względem technologii wykonania.

Duży wybór granitów, z których zrobione są nagrobki pozwala na stuprocentowe spersonalizowanie zamówienia. Zleceniodawcy najczęściej zdecydowani są na gustowne płyty nagrobne z elementami rzeźby, gdyż takie wyglądają bardzo reprezentacyjnie. Kamieniarz Szczerba rozpoznawalny jest od kilku lat dokładnie z tego, że nie oferuje tylko standardowych opcji. Taki producent nagrobków kielce robi wszystko z zachowaniem największej dbałości o detale.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top