Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Close

Dlaczego francuskie buldogi cieszą się taką popularnością

Mając w domu małe dzieci bez problemów można sobie pozwolić na psa. Istotne jest jednak to, aby wybrać odpowiednią rasę, która dobrze się będzie dogadywać z maluchami i nie przejawiać przy tym żadnych agresywnych zachowań. Takich ras parę się znajdzie, a w ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się francuskie buldogi. Te niewielkie, lecz niezwykle wesołe i radosne psiaki sprawdzają się doskonale przy dzieciach, są względem nich bardzo łagodne i przyjacielskie.

Lecz mimo że nie są zbyt duże, to nadrabiają to żywiołowością i energią, stanowiąc przy tym świetne towarzystwo dla dzieci. Kochają najróżniejsze zabawy, szarpanie czy gonitwy za patykiem. Są też bardzo skoczne, co niejednokrotnie potrafią udowodnić w czasie spaceru. Jeśli chodzi o spacerowanie, to rzecz jasna trzeba systematycznie wyprowadzać. Równocześnie bardzo ważne jest, aby nie narażać je na słońce, bo źle znoszą wysokie temperatury.

Bardzo lubią równocześnie leżakowanie na kanapie, z tego też powodu miejsce dla nich także trzeba przygotować. Dużym plusem buldogów francuskich jest to, że nie wymagają one specjalnego pielęgnowania. Starczy je raz na jakiś czas dobrze wyczesać oraz wyczyścić oczy i uszy, aby ochronić przed zapaleniem. Decydując się na kupno tego psa pamiętać należy, że wymienione powyżej cechy posiadają tylko w pełni rasowe, urodzone w legalnej hodowli. Dlatego też warto takiej poszukać, na przykład w internecie wpisując słowa buldog francuski pies, i tam kupić swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top